RICHARD KALMAN

Pred:

100.10kg

Po:

82.00kg

Rozdiel:

18.1kg

„So svojou postavou som bol nespokojný. Chcel som schudnúť, aby som sa cítil lepšie a mohol si užívať život naplno.“

Pre redukčný program NUTRI FOOD PLAN som sa rozhodol preto, lebo moja kamarátka je dlhoročnou výživovou poradkyňou. A preto som vedel, že jej môžem veriť a že mi poradí najlepšie. Dohodol som si s ňou vstupnú konzultáciu, kde ma čakalo meranie a váženie. Verte ci neverte, moje výsledky boli až zarážajúce. Síce som si pripúšťal svoju nadváhu a vedel som aj o vedľajších neduhoch, ktoré so sebou prináša, vôbec som však nečakal, že to môže byť až také zlé. Keď sa moje obavy z výsledkov potvrdili, bol som odhodlaný sa do toho pustiť a naozaj schudnúť. Okrem toho ako vyzerám som si chcel zlepšiť teda aj svoju zdravotnú stránku. Od výživovej poradkyne som odchádzal s odhodlaním – dotiahnuť to až do samého konca a dosiahnuť to, po čom túžim. A s jej pomocou to bolo oveľa jednoduchšie. Poradkyňa bola dokonalá! Vždy mi dobre poradila a povzbudila ma a hlavne dokázala človeka “nakopnúť” od samého začiatku.

Čokoláda počas diéty?

Do diéty som sa pustil hneď od druhého dňa. Akonáhle som začal svoje raňajky s koktailom, vedel som, že to bude fajn. Koktaily chutili luxusne! Tých prvých pár dní bolo náročných, pokiaľ som si zvykol, potom to už šlo všetko samo. Pri prekonávaní sa v boji s kilami mi asi najviac pomohla moja predstava a vízia do budúcnosti. Tešil som sa na to, ako sa postavím na váhu a budú tam konečne normálne čísla ako sa už nebudem hanbiť vyzliecť sa v lete na  kúpalisku.

Vďaka NUTRI FOOD PLAN som sa naučil pravidelnosti v stravovaní. Z potravín mi najviac chutili kokteily, ktoré by som dokázal piť od rána do večera, najme čokoládu a príchuť čoko-mätu. Deň som začínal raňajkami o ôsmej koktailom. O dvanástej som obedoval polievku, o štvrtej poobede som si dal zeleninový šalát a o ôsmej večer opäť koktail.

Okolie si zmenu na mne všimlo už po prvom týždni!

Na moje prekvapenie sa výsledky chudnutia dostavili čoskoro. Ľudia v mojom okolí si to všimli už hneď po týždni. No ja som si počkal až na výsledky po mesiaci a bol som s nimi nadmieru spokojný. Podarilo sa mi dosiahnuť to, čo som chcel. V mojom živote sa toho v oblasti životného štýlu a stravovania zmenilo naozaj veľa. Mám úplne iné zmýšľanie o potravinách, o výžive a o správnom stravovaní a už teraz sa teším, čo bude ďalej. Cítim sa úžasne, človek sa zrazu úplne inak hýbe. Zlepšil som si kondíciu a samozrejme sa táto váhová zmena pozitívne prejavila aj na mojom zdraví. Kŕčové žily, ktoré som pociťoval v práci nonstop, teraz vôbec nebolia. A veľmi sa teším aj z veľkosti oblečenia, ktoré teraz nosím. Je to skvelý pocit keď z veľkosti XL si zrazu kupujete oblečenie vo veľkostiach M – L.

Čo dodať na záver? Diétu NUTRI FOOD PLAN by som odporučil každému, kto dlhodobo bojuje so svojou nadváhou a nedarí sa mu schudnúť. Sú to super redukčné a výživové programy, ktoré úplne zmenia človeku život.

Richard Kalman