SIDÓ BALÁSZ

Pred:

120.90kg

Po:

91.60kg

Rozdiel:

29.3kg

„Diéta NutriFood je skutočne pre každého. Schudli sme úspešne celá rodina“

Ildikó Uleka spoločne so svojou rodinou sa podelila o zázračnú premenu celej ich rodiny vďaka programu NUTRI FOOD PLAN. Prečítajte si ich príbeh.

Volám sa Ildikó Ulekla a mám 51 rokov. Moja dcéra Alexandra Ulekla, má 23 rokov a celý život ju trápila jej vyššia váha, pretože je celý život ako kaderníčka obklopovaná ľuďmi. Najhoršie na tom bolo jej sebavedomie, ale pravdupovediac nikdy s tým nič nerobila. Rok pred svadbou túžila schudnúť už definitívne, aby si mohla obliecť vysnívané svadobné šaty. Nevedela, ale ako sa do toto pustiť. Čoraz viac z jej klientov v kaderníctve rozprávalo o úspešnej diéte NUTRI FOOD PLAN. Výsledky jej klientov boli ohromné preto sa rozhodla, že sa do toho pustí tiež. Keď mi spomenula túto diétu, neváhala som a rozhodla som sa, že sa k nej pridám a to kvôli tomu, že som sa už dlhšiu dobu necítila dobre vo svojom tele. Navštívili sme výživovú poradkyňu Gabiku Huberovú po tom, ako sme si dohodli osobné stretnutie a konzultáciu v jej výživovej poradni. A spoločne sme sa pustili do chudnutia.

Prvé výsledky sa dostavili rýchlo!

Veľmi skoro sa dostavili prvé výsledky. Nadšení našim úspechom sa k nám rozhodol pridať aj Alexandrin snúbenec. Začal síce o 2 mesiace neskôr, ale vzhľadom na to, že mužom to ide o trošku ľahšie, kilá strácal oveľa rýchlejšie a tak nás dobehol.  Môj manžel, László, spočiatku neveril tejto diéte, ale ako nás postupne sledoval videl pozitívne zmeny. Keď videl, že aj muž dokáže fungovať len na niekoľkých porciách jedla NutriFood denne, tiež sa k nám pridal. Chcel sa zbaviť predovšetkým väčšieho brucha a to sa mu podarilo. V priebehu piatich týždňov schudol vynikajúcich -12 kg.

Zapojila sa celá rodina

Ako posledná sa k nám pridala moja staršia dcéra, Ildikó, ktorá chcela schudnúť najmä kvôli krajšej postave  a  naučeniu sa pravidelného denného režimu v stravovaní. Práve pravidelné stravovanie je nielen pri chudnutí, ale aj pre udržanie si váhy veľmi dôležité. Ona už vtedy vedela, že bude mať svadbu (pre nás to bolo prekvapenie). My sme o svadbe dozvedeli iba mesiac pred jej konaním. Ešte, že schudla celá rodina! Takto budeme vyzerať na svadbe skvele všetci!

Na kontrolu k výživovej poradkyni sme chodievali spoločne

Veľmi nás tešilo, že sme k poradkyni na kontroly chodievali všetci piati. Každý si to zariadil tak, aby sme v stredu večer mali vždy rodinnú konzultáciu. Gabika sa venovala každému jednému z nás osobitne. Veľa sme sa počas konzultácií aj nasmiali. Po konzultácii sme chodievali aj na párový EMS tréning (efektívne cvičenie, ktoré ešte znásobilo výsledný efekt redukcie hmotnosti). Kto mal náladu, ten sa pridal.

Vlastne počas dvoch mesiacov sme si dávali namiesto nedeľňajšieho vývaru polievky NutriFood. Vymenili sme si medzi sebou jedlá, podľa toho, kto na čo mal práve chuť. Veľmi sme mali radi novinky, ktoré pribudli do sortimentu NutriFood jedál a obľúbené boli aj husté a krémové polievky. A mňamkou boli jednoznačne koktaily.

Samozrejme ako chalani, tak aj moja staršia dcéra nás v tom nechali. Akonáhle dosiahli svoj vytýčený cieľ nenechali nás v tom samé a s Alexandrou sme pokračovali všetci spoločne až do leta.

Som veľmi rada, že náš prístup k stravovaniu sa celkovo zmenil. Nedávame si už chlieb ku každému jedlu, Balázs už nejedáva čokoládu po večeroch a dávame si pozor na dostatočnú konzumáciu zeleniny. Všetky mliečne výrobky sme vymenili za bezlaktózové, na varenie používam múku paleo a musím povedať, že som si veľmi obľúbila tento životný štýl. Samozrejme chutnému hovädziemu perkeltu ani jeden z nás neodolá, ale prísne bez chleba.

Som na nás všetkých hrdá!

Ildikó