VIERKA ELIAŠOVÁ

Pred:

86.40kg

Po:

70.20kg

Rozdiel:

16.2kg

„Už nikdy nemám záujem pribrať a urobím všetko preto, aby som sa cítila takto úžasne a zdravo.“

Svojpomocne sa mi podarilo zhodiť zopár kilogramov, ale ručička na váhe sa po čase akoby zasekla, nechcela sa pohnúť ďalej a ja som sa stále cítila vo svojom tele nekomfortne .

Verdikt lekára znel: „Musíte schudnúť!!!“

Túto vetu som počúvala dookola, pri každej návšteve či už obvodnej lekárky, internistky, endokrinologičky i gynekológa. Robila som čo som mohla, ale nešlo to. Preto som sa rozhodla vyhľadať odbornú pomoc. Inšpiráciou bola pre mňa moja kaderníčka, ktorá vďaka redukčnému programu NUTRI FOOD PLAN v Trnave nádherne schudla a to bez hladovania!

Povedala som si: „A prečo nie?? Čo môžem stratiť okrem kilogramov?“

Výsledky pri vstupnej konzultácii ma trošku vystrašili, ale o to viac som bola odhodlaná tentokrát to už zvládnuť. Hodnota celkového aj viscerálneho/vnutrobrušného tuku bola naozaj vysoká, niet divu, že môj krvný tlak si aj napriek užívaniu liekov robil čo chcel .

Priznám sa, neverila som, že to pôjde tak ľahko.

Moja výživová poradkyňa Miroslava Gubrická mi dala všetky potrebné informácie nielen o mojom zdravotnom stave, ale vysvetlila mi ako programy NUTRI FOOD PLAN fungujú, čo treba zmeniť, aby sa moje tukové vankúšiky doslova roztopili a nikdy nevrátili späť.

Nikdy ma chudnutie nebavilo ako teraz.

Ako pri každej diéte – na začiatku som mala obavy, či nebudem hladná. Výber jedál bol naozaj veľmi pestrý. Koktaily, polievky aj hlavné jedlá boli chutné a zasýtili ma na niekoľko hodín. Potešila ma ich jednoduchá a rýchla príprava. Priznám sa, v minulosti som nemala zeleninu veľmi v obľube, ale prišla som jej postupne na chuť. Z poradne som zakaždým odchádzala namotivovaná a odhodlaná nevzdať sa. Zároveň som bola spokojná, že mám niekoho za sebou – výživovú poradkyňu, ktorá ma podrží a pomôže mi. Tešila som sa na každú kontrolu, na každý stratený kilogram či centimeter.

Do svojho denného programu som postupne zaradila cvičenie, ktoré sa stalo mojou novou “závislosťou.” Veľmi mi pomohla aj podpora, ktorú som mala od svojej výživovej poradkyne p.Gubrickej, ktorá ma sprevádzala celým procesom chudnutia, ale i od priateľov a rodiny.

Teraz po schudnutí -16 kg sa cítim plná energie, schody zdolám bez zadýchania a aj lekári sú spokojní s výsledkami mojich zdravotných testov.

Diéta NUTRI FOOD PLAN mi zmenila život od základov a hlavne ma naučila žiť zdravšie.

Všetkým, ktorým sa nedarí zdolať kilogramy a záleží im na svojom zdraví, odporúčam obrátiť sa na odborníkov na výživu a vyskúšať redukčné programy NUTRI FOOD PLAN.

Nenechajte nad sebou vyhrať kúsok jedla!

Vaša Vierka.