ZLATICA LÁBADIOVÁ

Pred:

71.80kg

Po:

57.50kg

Rozdiel:

14.3kg

„Vďaka diéte NUTRI FOOD PLAN mám späť svoje sebavedomie.“

Som si istá, že k obezite som sa dopracovala kvôli stresu a obavám v súvislosti s chorobou.  Rozhodla som sa preto vyhľadať pomoc odborníka na výživu a kontaktovala som výživovú poradkyňu Gabiku. Všimla som si jej prezentáciu na Facebooku, kde sú uvedené aj skutočné príbehy ľudí, ktorí úspešne zredukovali svoje nadbytočné kilogramy a tak som sa rozhodla, že vyskúšam diétu NUTRI FOOD PLAN. Moja rodina a moje deti ma po celý čas podporovali, lebo vedeli, že šťastnou ženou môžem byť jedine vtedy, ak sa mi podarí dosiahnuť moju štandardnú hmotnosť. Aj keď už mám po päťdesiatke, pre mňa sú pekné šaty, zábavy, stretnutia, ženský a mladistvý vzhľad veľmi dôležité!

Keď som po prvýkrát prišla ku Gabike, nemala som žiadnu sebadôveru. Veľmi som potrebovala jej podporu. Moje širšie okolie žiarlivo sledovalo moju premenu. Nikdy ma nepochválili, naopak – niekedy ma strašili, že opäť priberiem.

Nikdy som neporušila pravidlá diéty a všetko som dodržiavala presne tak, ako to Gabika nastavila už na prvej konzultácii. A kilá išli skutočne dole. Tým som jej ešte viac dôverovala! Jej rady mi veľmi poslúžili a vďaka nim a vďaka novým receptom sa mi podarilo vytvoriť si celkom nový jedálniček a spôsob zdravšieho stravovania sa. Chutné polievky NutriFood si rada dávam aj dneska a nahrádzam si tak niektoré jedlo počas dňa. Čo je ale najdôležitejšie, že mi boli vysadené lieky na štítnu žľazu, už ma netrápi inkontinencia, uzlina na krku stagnuje a cítim sa opäť vynikajúco vo svojej koži!

Žena môže byť šťastná iba vtedy, ak sa cíti dobre, ak má takú postavu, akú si predstavuje a ak má sebavedomie! S mojím novým partnerom žijeme veľmi aktívne, radi sa zabávame a tancujeme. Skrátka – teraz si život veľmi užívam!

A práve NUTRI FOOD PLAN mi vrátil chuť do života!

Zlatica