KATARÍNA CHUDOBOVÁ

Pred:

108.60kg

Po:

82.40kg

Rozdiel:

26.2kg

„Pre diétu s NutriFood som sa rozhodla zo zdravotných dôvodov.“

Počas detstva mi to nespôsobovalo žiadne problémy, ale v období pohlavného dozrievania to už začalo vplývať na menštruáciu, ktorú som nedostala na čas alebo som príliš silno krvácala a k tomu som začala aj priberať. Spôsob môjho doterajšieho stravovania tiež nebol správny, nakoľko som síce dodržiavala režim – jesť trikrát denne, ale na večer som aj tak bola príliš hladná a prejedávala som sa. Trávenie mám dosť pomalé, látková premena je kvôli chorobe spomalená a zvyšné kilá sa na mňa ukladali vo forme tuku.

Dostala som výstrahu od lekára

Pred troma rokmi som porodila. Už vtedy som mala rizikové tehotenstvo. Lekár ma upozornil na to, že pred ďalším tehotenstvom by som mala schudnúť. Môj syn je pre mňa všetko. Veľmi rada sa s ním fotím a zdieľam naše fotky na Facebooku. Avšak postupne sa mi už prestávali páčiť a zdieľala som už len jeho fotky – bezo mňa. Naše spoločné fotky a spomienky tak končili v šaflíku. Vedela som, že musím niečo so sebou urobiť, ale od lekárov som nedostala dostatočnú odpoveď. Rada, že mám jesť viacej zeleniny sa mi však nezdala byť postačujúca.

Čím ďalej – tým viac zdravotných ťažkostí som mala. Diagnostikovali mi psoriázu a aby toho nebolo málo, tak aj intoleranciu na laktózu a lepok. Veľmi ma trápilo neustále svrbenie, nadúvanie, hnačka a mdloby.

Diéta NUTRI FOOD PLAN bola pre mňa doslova „dar z hora“

Pri všetkých týchto problémoch sa mi ako „boží odkaz“ zjavil na Facebooku príbeh o tom, ako úspešne schudla moja známa. Po jeho prečítaní som sa rozhodla, že aj ja navštívim výživovú poradkyňu NUTRI FOOD PLAN – Gabiku, ktorá jej pomohla zhodiť nadbytočné kilogramy. Tak som jej napísala, čo si myslí o mojich chorobách, či by sa podarilo schudnúť aj mne. Následne som ju navštívila a keď sa ma na konci konzultácie spýtala, či som pripravená a či sa do toho pustím, už som vedela, že pokiaľ ona takto verí mne, určite sa to podarí. Musela som sa to toho pustiť, nielen kvôli synovi, ale aj kvôli sebe samej! Nechcela som byť chorľavou, obéznou, nešťastnou mamou už ako 33 ročná! Chcem, aby aj môj syn mal so mnou spoločné zážitky a spoločné fotky. Mala som takú pevnú vôľu, že do dnešného dňa som schudla -25 kíl a v chudnutí pokračujem. Túžim po tom, aby som sa mohla vydať za otca môjho syna v šatách, v ktorých bude na mňa hrdá celá moja rodina spolu so mnou!

NutriFood je diéta, ktorá výborne chutí!

Asi by som tomu neverila, keby to nevyskúšam, ale potraviny NutriFood chutia výborne. Koktaily sú veľmi chutné, mojim favoritom je cookie and cream a karamelový. Pre moje potravinové intolerancie som mala síce užší výber, ale nebola som sklamaná, pretože potraviny NutriFood chutia veľmi dobre všetky! Polievky sú vhodné v chladné dni, hlavné jedlá sú ako by boli pripravené z čerstvých prísad a čokoláda je priam rozmaznávajúca mňamka!

Podporu okolia som nemala

Žiaľ, moje okolie ma nepodporovalo. Správali sa ako keby si ani nevšimli, že chudnem, nikdy ma nepochválili, ale ja som bola rozhodnutá, že aj tak to dokážem. Každým týždňom som bola šťastnejšia, čím ďalej – tým radšej som sa pozerala do zrkadla. Namiesto veľkosti 48 konečne nosím 42! Môžem si opäť obliecť parádne veci!

Moja výživová poradkyňa, Gabika Huberová je veľmi milá, ochotná, nápomocná žena s úžasným zmyslom pre humor. Hocikedy som jej mohla zavolať, keď som akurát nevedela, čo smiem a čo nie. Bola veľmi trpezlivá a ochotná pomôcť. Práve toto ma upokojuje aj vtedy, keď mi okolie hrozí s jo-jo efektom, pretože viem, že Gabika má vždy podporí a má pre mňa dobré rady. Poskytne mi cenné rady a odporučí mi vhodné potraviny a tak bude oveľa ľahšie pre mňa sa kontrolovať.

NUTRI FOOD PLAN bol mojou cestou k šťastiu a výbornou školou k zdravému stravovaniu!

Katarína