KRISTÍNA VIZENTOVÁ-LÉPESOVÁ

Pred:

71.00kg

Po:

64.00kg

Rozdiel:

7kg

„Spoliehala som sa na to, že dobré šaty skryjú všetky nedostatky na mojej postave.“

Napriek môjmu veľkému úsiliu som sa nedokázala za celý ten čas zbaviť ani jedného nadbytočného kilogramu. Všetky doterajšie pokusy s diétami a snahy o chudnutie boli neúspešné. Avšak až dovtedy, kým som sa cez moju švagrinú nezoznámila s nutričnou poradkyňou – Gabikou Huberovou. Gabike ďakujem, že mi ukázala cestu, ako sa to dá a sprevádzala ma celou mojou diétou s NUTRI FOOD PLAN.

Konečne niečo, čo naozaj funguje!

Táto diéta bola konečne účinná. Dokázala som s NUTRI FOOD PLAN schudnúť úžasných -7kg. Bola som nastavená do redukčného programu pre úplnú náhradu stravy a preto som si bola istá, že moje chudnutie bude úspešné. Navyše prospeje aj môjmu zdraviu, keďže nízkokalorické potraviny NutriFood sú nutrične vyvážené a obsahujú všetky pre telo potrebné látky, najme vitamíny a minerály. A preto sa môžu užívať ako plnohodnotná náhrada celodennej stravy, čo zjavne urýchlilo a podporilo aj vynikajúci výsledok mojej redukcie hmotnosti.

Schudla som pod dohľadom výživového poradcu.

Vďaka výživovej poradkyni som zistila, že som vytrvalá a teraz už viem, že bez pomoci odborníka by som to len tak ľahko nezvládla. Gabika ma motivovala, radila mi a aj vďaka jej podpore som to naozaj dokázala. Cez redukčný program ma postupne previedla fázou prechodu na pevnú stravu a fázou stabilizácie hmotnosti, čo zabezpečilo, že som nemala žiadny jo-jo efekt po skončení diéty a váhu sa mi úspešné darí udržať si aj naďalej.

Chutná diéta?

Asi to bude znieť zvláštne, ale jedlá počas diéty mi naozaj chutili. Zistila som, že s kvalitnou nízkokalorickou stravou, ktorá aj dobre chutí, sa to dá zvládnuť oveľa ľahšie. Koktaily NutriFood chutia vynikajúco a polievky sú tiež výborné a navyše skvele zasýtia. Po týždni som žiaden hlad nepociťovala a odkedy sa mi podarilo schudnúť, po nezdravých vysmážaných a mastných jedlách už ani netúžim. Šaty, ktoré mi boli doteraz malé, sú mi odrazu veľké a tak som si obnovila svoj šatník o nové módne kúsky.

Všetkým, ktorí sa neúspešne trápia s chudnutím a s každým kilogramom navyše môžem odporučiť diétu NUTRI FOOD PLAN, ktorá mi naozaj pomohla. Rozhodla som sa pokračovať ďalej v chudnutí. Stanovila som si za cieľ dať dole aj tie zostávajúce 3 kilá navyše. 

Tak s chuťou do toho!

Kristína Vizentová-Lépesová