OĽGA ZDICHAVSKÁ

Pred:

100kg

Po:

75kg

Rozdiel:

25kg

„Každému, kto potrebuje z akéhokoľvek dôvodu schudnúť, vrelo odporúčam, nech vyskúša redukčný program NUTRI FOOD PLAN. Stojí to za to! Je potrebná pevná vôľa, ale keď som to dokázala ja, tak to zvládne každý.“

Volám sa Oľga a mám 61 rokov. Vždy som sa rada pekne obliekala a rada dobre vyzerala, ako každá žena. S kilami navyše ma však pohľad do zrkadla prestal tešiť. Necítila som sa pekne už v žiadnom oblečení. Zhoršil sa aj môj zdravotný stav, ktorý sa prejavoval bolesťami nôh a kĺbov. Môj lekár mi odporučil, že musím schudnúť minimálne 15 kíl. Nevedela som si to vôbec prestaviť. To sa dá? A ako by som to mohla dokázať JA? Pán doktor mi poradil začať pravidelne chodiť a cvičiť. V tom čase manželov kolega z práce navštevoval NUTRI FOOD PLAN poradňu v Topoľčanoch a obidvaja sme ho obdivovali, ako schudol. Na manželov podnet som sa aj ja odhodlala navštíviť výživovú poradkyňu Mgr. Danielu Hainovú a skúsiť, či táto diéta bude pre mňa tiež vhodná. A rozhodla som sa, že idem s ňou do toho, že budem chudnúť pod jej dohľadom.

Môj program nízkoenergetickej diéty NUTRI FOOD PLAN bol programom úplnej náhrady stravy s potravinami NutriFood MRP. Začiatok chudnutia bol ťažký, stále som bola hladná. Chýbalo mi moje neustále „zobkanie“ hlavne tekvicových semiačok pri pozeraní TV. Bola som zvyknutá jesť veľké porcie, vyprážané jedlá a spočiatku som mala veľmi veľké chute na tieto jedlá. Našťastie som mala výbornú spoluprácu s mojou nutričnou poradkyňou, ktorá ma vždy naviedla na správnu cestu. Motivovala ma a keď bolo treba, upokojila a povzbudila, že to zvládnem. Počas chudnutia som mala viacero „kríz“, ale všetky sme spoločne zvládli. Mohla som jej kedykoľvek zavolať. Veľmi ma posúvala vpred. Až k cieľu. Z potravín NutriFood MRP som si obľúbila najmä polievkyhráškovúparadajkovúpórovú – sú husté, pridávala som si do nich trochu zeleniny a zasýtili ma. Výborné sú aj koktaily NutriFood MRP.

Okrem výrazného schudnutia, zmenila som aj môj spôsob stravovania. V poradni som sa naučila, ako sa mám dlhodobo stravovať, aby som opäť nepribrala. Jem veľa zeleniny, oveľa menej sacharidových príloh než predtým a jedlá inak pripravujem. Mäso už nevyprážam, ale dusím alebo grilujem skoro bez tuku. Aj zeleninu si viem pekne pripraviť ako samostatné jedlo. A oveľa viac sa hýbem. Denne prejdem okolo 7 kilometrov (za každého počasia!). Cítim sa výborne. Už si neviem predstaviť, že by som nešla na moju prechádzku.

Každému, kto potrebuje z akéhokoľvek dôvodu schudnúť, vrelo odporúčam, nech vyskúša redukčný program NUTRI FOOD PLAN. Stojí to za to! Je potrebná pevná vôľa, ale keď som to dokázala ja, tak to zvládne každý. Stačí zavolať, nutričná poradkyňa je ochotná a všetko potrebné vysvetlí a zodpovie.