Finalistka Miss Slovensko Natália Vohláriková: Pravidelná návšteva u lekára, pitný režim a pohyb

Čo si máme predstaviť pod pojmom zdravý životný štýl a aké sú zaručené tipy žiť zdravšie? Na tieto otázky sme sa opýtali aj finalistky Miss Slovensko s číslom 1. Natálií Vohlárikovej, ktorá nám povedala čo pre ňu znamená zdravý životný štýl.

Pokiaľ chceme niečo v našom životnom štýle zmeniť, či už chceme schudnúť, zdravšie sa stravovať alebo začať cvičiť, musíme si uvedomiť jedno a to je, že všetky aktivity, ktoré vedú k zmene a k zdravšiemu životnému štýlu musíme naozaj chcieť. Žijeme v uponáhľanej dobe kedy nemáme na seba a na svoje zdravie toľko času ako by sme mali mať. Nemáme čas sa ani pravidelne stravovať, pritom je to jedna zo základných vecí, ktorá by mala byť samozrejmosť. 

Natálií sme dali otázku aké sú podľa nej tri základné veci, na ktoré by sme nemali nikdy zabudnúť a jej odpoveď bola veľmi jednoznačná – ,,nemali by sme zabúdať na pravidelnú návštevu lekára, pitný režim a pohyb“. Nemôžeme nesúhlasiť s jej odpoveďou, práve pravidelná návšteva u lekára je pre nás veľkým strašiakom, pritom tak dokážeme predchádzať chorobám, ktorým by sme neskôr museli čeliť. Natália si pod zdravým životným štýlom predstavuje pravidelný pohyb, ktorý je dôležitý na to aby sa človek cítil psychicky aj fyzicky dobre, avšak bez zdravej vyváženej stravy by to bola len polovica úspechu. Pre Miss top kondícia by mal byť pohyb a zdravá strava alfa omegou, aký šport je pre Natáliu ten pravý? ,,Mojím najobľúbenejším športom je cvičenie vo fitness centre a tiež tanec. Vďaka pohybu si vždy vyčistím hlavu a tiež sa mi po vynaloženej športovej aktivite lepšie zaspáva.“  https://www.youtube.com/embed/9_ev8dj7fSQ

Bez akých 5 vecí si ale nevie predstaviť svoj týždeň?

RODINA

Rodina je pre mňa najvzácnejšia, a preto ako odpoveď na otázku 5 srdcoviek, bez ktorých si neviem predstaviť svoj týždeň ma napadla ako prvá.

NAJLEPŠIA KAMARÁTKA A PRIATEĽ

Ľudia, ktorí sú neoddeliteľnou súčasťou môjho života. V dnešnej dobe je veľmi ťažké nájsť pravé kamarátstvo, a preto som šťastná, že mám v živote ľudí, na ktorých sa môžem kedykoľvek obrátiť.

https://www.instagram.com/p/B6xh5qDJIZJ/embed/?cr=1&v=12&wp=540&rd=https%3A%2F%2Fnutrifood.company&rp=%2Fblog%2Fpost%2Fnatalia-vohlarikova-pravidelna-navsteva-u-lekara-pitny-rezim#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A960.8000000119209%2C%22ls%22%3A782%2C%22le%22%3A922.1000000238419%7D

POHYB

Svoj týždeň si neviem predstaviť bez pohybovej aktivity. V letných dňoch je tých možností naozaj veľmi veľa. Ja chodím veľmi rada na prechádzku do prírody alebo do fitness centra.

JEDLO

Milujem dobré jedlo. No v poslednej dobe má u mňa deň málo hodín, a tak si vždy hodím do kabelky koktail alebo tyčinku NutriFood, ktorá je nielen chutná, ale aj zdravá. ❤️

AUTO

Šoférujem denno-denne, a preto auto nemôže chýbať. Jazdy v aute si užívam a šoférujem veľmi rada (hlavne vtedy, keď mi hrá dobrá hudba a ja si pri tom spievam😁)

Ešte stále môžete hlasovať za svoju favoritku v kategórii MISS TOP KONDÍCIA. Zapoj sa do hlasovania a vyhraj!

Zdroj fotografií: Miss Slovensko, archív Natália Vohláriková

Sociálne médiá

Najobľúbenejšie články

NEWSLETTER

Nepremeškajte exkluzívny prístup k novinkám, súťažiam alebo akciám. Prihláste sa!