Opatrenia NUTRI FOOD PLAN: Ako si objednávať potraviny počas korona karantény?

V snahe byť Vám nablízku aj v tejto ťažkej dobe, sme sa rozhodli, že Vám budeme poskytovať konzultácie online.

Milí klienti, v snahe byť Vám nablízku aj v tejto ťažkej dobe, sme sa rozhodli, že Vám budeme poskytovať konzultácie online. Potraviny si môžete objednať a následne po predchádzajúcej dohode si prevziať osobne, alebo je možné aj zaslanie kuriérom na dobierku.

Ako všetci dobre viete, naša spoločnosť pristupuje k problematike redukcie hmotnosti predovšetkým individuálne a s ohľadom na Váš zdravotný stav, preto naše potraviny sa dajú zakúpiť iba po VSTUPNEJ KONZULTÁCII a užívajú sa pod ODBORNÝM DOHĽADOM. Či už ste náš DLHODOBÝ KLIENT, alebo ste sa rozhodli využívať naše služby teraz, čiže ste NOVÝ KLIENT, máte možnosť absolvovať naše konzultácie online, teda cez telefón alebo cez e-mail. Naše potraviny si následne môžete vyzdvihnúť po predchádzajúcej dohode u nás v poradni NUTRI FOOD PLAN, prípadne ak máte poradňu ďaleko a
nechcete sa zbytočne vystavovať riziku nakazenia, je možné tovar zaslať kuriérom na dobierku.

Je samozrejmosťou, že príprava a preberanie zásielok prebehne za prísnych hygienických opatreniach, teda s rúškom a rukavicami. V prípade akýchkoľvek otázok alebo zaslania si vašej objednávky, prosím kontaktujte výživového poradcu NUTRI FOOD PLAN vo svojom regióne: PORADENSKÉ CENTRÁ

Všetkým prajeme veľa zdravia, trpezlivosti, ohľaduplnosti a takto to určite spolu zvládneme.

Veríme, že sa už čoskoro spolu zase uvidíme.

Váš NUTRI FOOD PLAN

Ako je možné si objednať potraviny online? 

Je potrebné vopred kontaktovať svojho výživového poradcu prostredníctvom mailovej alebo telefonickej komunikácie, ten Vám následne objednávku pripraví a po dohode s ním si zvolíte prevzatie objednávky, či už osobne alebo na dobierku.

Akým spôsobom bude fungovať doručovanie potravín na dobierku? 

Pokiaľ si na prevzatie Vašej objednávky zvolíte formu dobierky, je potrebné dodržiavať prísne bezpečnostné hygienické opatrenia. To znamená mať pri prevzatí nasadené rúško, hygienické rukavice a najlepšie urobíte ak objednávku zaplatíte platobnou kartou, je možné však platiť aj v hotovosti.

Čo mám robiť, ak nie som klientom NUTRI FOOD PLAN a mám záujem? 

Pokiaľ by ste sa chceli stať našim klientom NUTRI FOOD PLAN je potrebné kontaktovať výživového poradcu. Našich výživových poradcov nájdete na našej webovej stránke sekcií poradenské centrá. Na základe Vášho výberu poradenského centra, Vám náš výživový poradca poskytne online poradenstvo, tzn. prostredníctvom telefonického kontaktu, emailu alebo cez sociálne siete. Podrobne Vám vysvetlí ako bude prebiehať spolupráca v momentálnej situácií. Po vyplnení  a podpísaní Informovaného súhlasu súvisiaceho s využívaním služieb NUTRI FOOD PLAN budete evidovaný v databáze našich klientov.

Ako mám aktuálne absolvovať kontrolné vyšetrenie? 

V súčasnej dobe nie je možné vykonávať kontrolné vyšetrenia aj napriek vopred dohodnutým termínom. Toto obmedzenie platí až do odvolania.

Je možné platiť dobierku aj kartou?

Áno, kuriérska spoločnosť ReMax umožňuje platbu kartou, avšak platba a preberanie objednávky musí prebiehať za veľmi prísnych bezpečnostných hygienických opatrení, čo znamená že obe strany musia mať nasadené rúško a hygienické rukavicePokiaľ by odoberateľ objednávky nespĺňal toto opatrenie, kuriér nie je povinný objednávku odovzdať.

Koľko bude trvať doručenie potravín?

Na túto otázku Vám nevieme presne zodpovedať. Balíky s objednávkou odovzdávame kuriérskej spoločnosti do dvoch dní od prijatia Vašej objednávky. Následne na to je to už v schopnostiach a možnostiach kuriérskej spoločnosti, ktorý deň Vám bude balík doručený.  

Sociálne médiá

Najobľúbenejšie články

NEWSLETTER

Nepremeškajte exkluzívny prístup k novinkám, súťažiam alebo akciám. Prihláste sa!