NUTRI FOOD PLAN získal ocenenie Czech Superbrands 2020

Značka NUTRI FOOD PLAN sa stala jednou z mála spotrebiteľských značiek pôsobiacich sa českom trhu, ktoré na základe prísnych kritérií získali ocenenie Czech Superbrands 2020.

NUTRI FOOD PLAN sa stala jednou z mála spotrebiteľských značiek pôsobiacich na českom trhu, ktoré na základe prísnych kritérií získali ocenenie Czech Superbrands 2020”O udelení tohto titulu rozhodla v rámci viackolového výberoveho konania, vychádzajúceho z obchodných výsledkov v nadväznosti na preferencie podľa spotrebiteľského výskumu GfK, odborná komisia Brand Council ČR. Tá bola zložená z expertov z oblasti biznisu, komunikácie, marketingu, médií a marketingového výskumu,” vysvetľuje Mgr. Roman Sovják, Country Brand Director SUPERBRAND CZ.

Značka výživových a redukčných programov NUTRI FOOD PLAN tak získala po prvý raz prestížne ocenenie Czech SuperBrands 2020. Ocitla sa tak medzi ocenenými značkami, ako sú napríklad aj Kaufland, DM, mBank a iné.

“Veľmi sa tešíme získanému oceneniu. Je to znak toho, že naša práca, vysoké nároky na kvalitu našich potravín a na poradcov sa oplatí,” hovorí PhDr. Iveta Nemcová, MBA, zakladateľka výživových a redukčných programov NUTRI FOOD PLAN. Ocenenie CZECH SUPERBRAND 2020 pritom získala značka NUTRI FOOD PLAN ako jediná zo značiek redukčných a výživových programov.

Titul SUPERBRANDS, ktorý je v Českej republike udeľovaný už ôsmy rok, získavajú iba značky, ktoré si svoju nomináciu zaslúžia svojimi obchodnými výsledkami. Rozhodujúce slovo majú spotrebiteľské a expertné komisie Brand Council ČR. Tú tvoria odborníci z oblasti bizmisu, komunikácie, marketingu, médií a marketingového výskumi. Bernú mincu pri rozhodovaní tvoria atribúty znalosti, budovanie značky, inovácie a prestíž. 

Zdroj: SuperBrands, NUTRI FOOD PLAN

PHDR. IVETA NEMCOVÁ, MBA


Zakladateľka a prezidentka Aliancie výživových poradcov SR, odborný garant kvalifikácie výživových poradcov
Na redukčných a výživových programoch NUTRI FOOD PLAN oceňujem, že primárne nejde o predaj produktov, ale o kvalitné výživové poradenstvo, ktoré je odovzdávané ľuďom prostredníctvom kvalifikovaných výživových poradcov – členov Aliancie výživových poradcov Slovenska (AVP SR).

Sociálne médiá

Najobľúbenejšie články

NEWSLETTER

Nepremeškajte exkluzívny prístup k novinkám, súťažiam alebo akciám. Prihláste sa!