TOMÁŠ MIKLOŠ

Pred:

93.20kg

Po:

82.80kg

Rozdiel:

10.4kg

„Po mojom úspešnom chudnutí s NutriFood už chudne celá naša rodina.“

Keďže som v tejto oblasti bol laik, vyhľadal som odbornú pomoc. O diéte NUTRI FOOD PLAN som sa dozvedel z internetu.

Po úvodnom meraní a vážení, mi nutričná poradkyňa vybrala vhodný redukčný program a začal sa môj boj s nadváhou. Pôvodne som chcel schudnúť -15 kg a to najmä z brucha. Prvý týždeň som si zvykal no nový systém stravovania, pretože dovtedy u mňa raňajky neexistovali. Deň som začínal koktailom alebo kašou s jablkami a škoricou. Pokračoval som hlavným jedlom a na záver dňa to bola polievka. Pri každej kontrole som dotazoval poradkyňu Mirku: “Ešte nemôžem jesť tie voňavé paradajky zo záhrady?“ no nedala sa obmäkčiť. Pri druhej kontrole a meraní už boli výsledky jasné na prvý pohľad. Veľkým prekvapením pre mňa bolo, že som jedol, nebol som vôbec hladný a pritom sa kilá strácali akoby samé.

V mojom chudnutí ma podporovala moja priateľka Majka. Keď videla ako ľahko idú kilá preč a ochutnala jedlá Nutrifood, odhodlala sa chudnúť aj ona. Takže na tretie meranie sme do výživovej poradne v Trnave už išli obaja.

Chudli sme spolu celá rodina!

V čase mojich začiatkov chudnutia bola moja mama na dovolenke. All inclusive urobil svoje aj s jej udržiavanou postavou. Sledovala, čo jem a ako si pripravujem stravu, ochutnala a hneď sme volali „našej“ nutričnej poradkyni Mirke, kedy môže prísť aj mamina. Takže chudne celá rodina.

Schudol som všetky nepotrebné kilogramy a cítim sa výborne. Môj pohľad na zdravú životosprávu sa úplne zmenil a s informáciami, ktoré som počas chudnutia získal od svojej výživovej poradkyne teraz viem, že jo-jo efekt nemá u mňa žiadnu šancu.

Som nesmierne rád, že som sa rozhodol pre diétu NUTRI FOOD PLAN a odporúčam ju všetkým, ktorí si nevedia poradiť s nadváhou.

Tomáš Mikloš