5 vecí, na ktoré nedá dopustiť naša poradkyňa Veronika? Inšpirujte sa ako žiť zdravšie každý deň!

Veronika Clavel Dis je jednou z našich poradkýň v novo-otvorenej poradni v srdce Prahy, pre ktorú ale nutričné a redukčné poradenstvo nie je žiadnou novinkou.. Na čo nedá dopustiť, čo má rada, a čím sa môžete od nej inšpirovať?

Srdcovka v podobe ryže

Mojou naozajstnou srdcovkou je vanilková ryža NutriFood. Prečo? Ide o vynikajúce jedlo, ktoré je plné vitamínov a živín. Zbožňujem jej chuť. Je ideálna na raňajky, desiatu, olovrant a dám si ju vždy, keď mám chuť na niečo sladké. Podľa mňa ide o najlepšiu cestu, ako začať zdravý deň plný energie.

Upokojujúca jóga

Pri jóge ide o niečo, čo mám taktiež veľmi rada. Minimálne trikrát do týždňa si ju musím zacvičiť. Ide o formu relaxu, ktorú si musím jednoducho dopriať, a odporúčam ju každému.

Jóga pomáha redukovať stres, znižuje únavu, depresiu či dokonca hnev. Človek nemusí byť pritom profík v cvičení, ide o uvoľnenie organizmu ,ktorý si potrebuje oddýchnuť.  Uvoľní sa tak moje telo a aj moja psychika.

Korčuľovanie
Mám rada pohyb. Najradšej korčuľujem na kolieskových korčuliach s mojim synom. Ten má síce sedem rokov, no jazdí lepšie a rýchlejšie než ja. Aj táto činnosť má pozitívny vplyv na chrbticu a na bolesť spojenú s ňou, a je to aj skvelé, a zábavné kardio, na ktoré nedám dopustiť.  Je to skvelý spôsob relaxu vonku, za každých okolností.

Šalát s kozím syrom

Aj keď so synom chodím na korčule, s dcérou si zasa doprajem výborný šalát s kozím syrom. 

Táto kuchyňa je vhodná pre vegetariánov či vegánov, čo vrelo odporúčam. Najmä v tomto horúcom počasí, kedy má človek chuť na niečo ľahké a chutné.

Mango smoothie

Keď už sme pri letných dňoch, nedám dopustiť na NutriFood smoothie s mangovou príchuťou

Chutí vynikajúco vychladené, alebo si občas pridám ľad, ak je horko. Môže sa zdať, že je vhodné len pre športovcov, no môžu ho piť aj vaše deti. Ja si ho dávam k obedu. Je to naozajstná pochúťka.

VERONIKA CLAVEL DIS

Poradna NUTRI FOOD PLAN Praha 1
Nutričná terapeutka Veronika Clavel Dis sa nebojí výziev, práve naopak. Nejde len o prácu poradcu vo výžive, ale aj o komplexnú pomoc.

Sociálne médiá

Najobľúbenejšie články

NEWSLETTER

Nepremeškajte exkluzívny prístup k novinkám, súťažiam alebo akciám. Prihláste sa!