MISS TOP KONDÍCIA: Hlasujte za svoju favoritku Miss Slovensko 2020 a vyhrajte!

Správna životospráva, výživa, jedálniček či pohyb je základ zdravého tela. Vyberte si svoju favoritku z finalistiek Miss Slovensko 2020 a hlasujte za MISS TOP KONDÍCIA.

12 FINALISTIEK, IBA JEDNA MISS TOP KONDÍCIA

Síce je Miss Slovensko súťažou krásy, nikdy nezabúdame na to, že zdravie má byť vždy na prvom mieste! “Správna životospráva, výživa, jedálniček či pohyb je základ zdravého tela.  Aj práve preto vznikol špeciálny titul súťaže Miss Slovensko 2020, a to titul MISS TOP KONDÍCIA vytvorený našou značkou,” vysvetľuje zakladateľka výživových a redukčných programov NUTRI FOOD PLAN, PhDr. Iveta Nemcová, MBA.  Práve poradcovia programov NUTRI FOOD PLAN sa pritom dlhodobo zaoberajú bojom nielen proti obezite, ale aj učením ľudí k zdravšiemu životnému štýlu. 

Finalistky Miss Slovensko tak získajú nielen nové vedomosti o výžive, ale počas niekoľkomesačnej prípravy na finálový večer podstúpia detoxikačnú kúru s potravinami NutriFood, odborné poradenstvo a diagnostiku metabolizmu či využijú služby kliniky estetickej medicíny a redukcie váhy Health&Beauty ako napríklad maderoterapiu na spevnenie tela, cvičenie X-BODY, či moderný body wrap pre detoxikáciu organizmu.

Získaním titulu MISS TOP KONDÍCIA pritom finalistka získa celoročnú starostlivosť v rámci výživového poradenstva NUTRI FOOD PLAN a služieb kliniky Health&Beauty.

POHYB, PITNÝ REŽIM AJ PESTRÁ STRAVA

Na aké tri veci by sme nikdy nemali zabúdať? Prečo by ste mali hlasovať za dievčatá? Čo pre ne znamená zdravá životospráva? Aj na tieto otázky pre vás odpovedajú finalistky v 12-tich videách, ktoré nájdete v ich súťažnom profile na stránke MISS TOP KONDÍCIA alebo  na YouTube NUTRI FOOD PLAN.

HLASUJ A VYHRAJ

Hlasujte za svoju finalistku na stránke MISS TOP KONDÍCIA a vyhrajte výživové poradenstvo a nízkoenergetické potraviny NutriFood v hodnote 150 €.

Štatút súťaže nájdete na TU.

Sociálne médiá

Najobľúbenejšie články

NEWSLETTER

Nepremeškajte exkluzívny prístup k novinkám, súťažiam alebo akciám. Prihláste sa!