Zanedbávate sa? Vaše deti to vnímajú viac ako si myslíte.

Každá mama sa snaží robiť maximum preto, aby jej dieťa bolo spokojné a nič mu nechýbalo. Častokrát však zabúda na svoje vlastné potreby. Odborníci jednoznačne odporúčajú myslieť aj na seba. Dieťa totiž do svojho tretieho roku života považuje samé seba za súčasť matky. To znamená, že s ňou prežíva všetky jej emócie, pozitívne i negatívne. Dokonca aj tie, ktoré sa pred ním snaží schovať. Spokojná mama = spokojné dieťa. Ale platí to aj opačne.

„Na materskej som pochopila, akým luxusom je mať čas pre seba. Popri starostlivosti o svoje dve deti som častokrát ani nemala čas poriadne sa najesť. Bežne som po nich dojedala studené zvyšky z obeda, alebo len rýchlo zhltla nejaký keks. Kilá nekompromisne pribúdali. Bola som zo seba smutná. V stereotype každodenného života som stratila samu seba. A moje deti to vycítili. Niekoľkokrát som sa neúspešne snažila zmeniť to. Ale pravdou je, že som nemala čas ani energiu zháňať si a pripravovať jedlo osobitne len pre moje potreby.“
Mirka, 37 rokov

NESPRÁVNYM CHUDNUTÍM SI MÔŽEME PRIVODIŤ ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY 

Chudnutie je proces ovplyvňujúci celý náš organizmus. Ak chudneme správne, profituje z toho naše celkové zdravie. Ak však nerešpektujeme potreby svojho tela či zdravotné obmedzenia, môžeme si privodiť vážne problémy.

AKO SI VYBRAŤ Z RÔZNYCH ZNAČIEK? AKÉ KRITÉRIÁ SLEDOVAŤ? 

Rýchle a efektívne chudnutie nie je len o kalorickom deficite. Na trhu je dnes široká ponuka rôznych potravín na redukciu hmotnosti. Mnohé značky sa však neštítia spotrebiteľa balamutiť. Zahmlievajú svoje zloženie aj svoj pôvod. Nezaujímajú sa, či sú vzhľadom na zdravotný stav spotrebiteľa preňho vhodné. Nepovažujú za potrebné spotrebiteľovi garantovať, či sú nutrične vyvážené a odporúčanú dennú dávku mikroživín dokonca vôbec neriešia. Obrovský rozdiel je aj v tom, či sú tieto potraviny „určené“ ako plnohodnotná náhrada celodennej stravy, alebo sú len „doporučené“ ako náhrada stravy. To všetko sú otázky, na ktoré by mal spotrebiteľ dostať jasnú odpoveď. V hre je totiž jeho zdravie.

„Vždy som sa zaujímala o zloženie toho, čo jem. Kvalitné zloženie potravín bolo mojím hlavným kritériom rozhodovania. Potraviny NutriFood MRP ma presvedčili. Obsahujú 100% odporúčanej dennej dávky všetkých potrebných vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín. Nie sú to teda žiadne potravinové, výživové či vitamínové doplnky, ale skutočné potraviny plnohodnotne nahrádzajúce celodennú stravu, čím sa aj želaný efekt diéty dostaví veľmi skoro. Vďaka týmto vysokokvalitným, nutrične vyváženým a prekvapivo chutným potravinám si bez problémov zabezpečím úplnú náhradu svojej celodennej stravy. Ich príprava je rýchla a jednoduchá, čo ako zaneprázdnená žena/matka veľmi oceňujem.“
Andrea, 44 rokov

NUTRI FOOD PLAN, ako jediné(!) redukčné a výživové programy na Slovensku, spĺňajú prísnu legislatívu a nariadenia EÚ pre plnohodnotnú náhradu celodennej stravy s nutrične vyváženými potravinami Nutri Food MRP.

HLAVNÉ BENEFITY REDUKČNÝCH A VÝŽIVOVÝCH PROGRAMOV NUTRI FOOD PLAN

  • celosvetovo úspešné programy pre optimalizáciu hmotnosti
  • zdravá a bezpečná metóda chudnutia
  • 40 – ročná tradícia
  • nutrične vyvážené nízkokalorické a nízkosacharidové potraviny
  • najkvalitnejšie vstupné suroviny európskeho pôvodu
  • plnohodnotná náhrada celodennej stravy
  • klinicky testované a lekársky overené potraviny
  • rýchle chudnutie
  • odborný dohľad a motivácia

AKO RÝCHLO A BEZPEČNE ZHODIŤ PREBYTOČNÉ KILOGRAMY? 

Metabolizmus každého človeka je jedinečný. Aby redukcia hmotnosti prebiehala úspešne, odporúčame obrátiť sa na odborníka. V programoch NUTRI FOOD PLAN dokáže výživový poradca vďaka odbornej diagnostike rýchlo zistiť, ako váš metabolizmus funguje a nastaviť individuálny redukčný alebo výživový program, rešpektujúci váš zdravotný stav. Vďaka tomu bude vaše chudnutie rýchle a bezpečné.

„Zveriť sa do rúk odborníka je príjemné. Som rada, že robím niečo pre seba, svoje zdravie aj vzhľad. Moja výživová poradkyňa mi pomohla nielen zbaviť sa nadbytočných kíl, ale aj zmeniť svoj životný štýl a osvojiť si zdravé stravovacie návyky. Som so sebou oveľa spokojnejšia a cítia to aj moje deti.“
Mirka, 37 rokov

Sociálne médiá

Najobľúbenejšie články

NEWSLETTER

Nepremeškajte exkluzívny prístup k novinkám, súťažiam alebo akciám. Prihláste sa!