Nápoje, ktoré osviežia, zasýtia a sú vhodné pri redukcii váhy? Áno! Prečítajte si recepty našej poradkyne!

Áno, je to možné prinášame vám 4 drinky, ktorými sa môžete inšpirovať od našej výživovej poradkyne Simonky Ulrich.

ĽADOVÁ KÁVA

Úplná náhrada jedla a zároveň všetky výhody kávy? Prečo nie! Postup je úplne jednoduchý. Pripravte si Vašu obľúbenú kávu. Môže to byť espresso, instantná káva, alebo cold brew. Ja preferujem práve cold brew. Do väčšej šálky alebo pohára s kávou si pridajte ľad.

V šejkri si pripravte koktejl s príchuťou Caffe Latte. Odporúčam spraviť si ho redší, takže s aspoň 300ml vody. Hotový koktejl nalejte ku káve a ľadovú kávu, ktorá Vás prebudí a zároveň zasýti máte hotovú.

MIMOSA

Obľúbený nápoj najmä v USA. Je to kombinácia šampanského a pomarančovej šťavy. Hľadala som alternatívu vhodnú pri redukcii váhy s programom NutriFood MRP a myslím, že som ju našla. Nie je to úplná kópia Mimosy, ale je jej veľmi podobná.

Budete potrebovať naše nealkoholické šumivé víno (biele) a fruit drink v príchuti pomaranč. 100ml nášho vína nalejte do vychladeného pohára na šampanské a pridajte 100ml fruit drinku. Nazdravie!

OSVIEŽUJÚCA HORÚCA ČOKOLÁDA

Horúca čokoláda s príchuťou mäty znie viac než lákavo. Rozmiešajte polovicu koktejlu s príchuťou čokolády a mäty v približne 150ml mlieka a zmes následne zohrejte. Môžete použiť mikrovlnku poprípade ohrievač (šľahač) mlieka alebo si mlieko zohrejte v menšom hrnci na sporáku. Keď je čokoláda horúca, prelejte do šálky a môžete piť.

Ja som si do nápoju pridala ešte našľahanú mliečnu penu (ako pri cappuccine) a dozdobila čerstvou mätou.

MILKSHAKE

Krása v tomto nápoji je tá, že tento milkshake nie sú iba prázdne kalórie. Práve naopak. Zaženie Vám chuť na sladké, zasýti Vás a zároveň Vám dodá potrebnú dávku dennej odporúčanej dávky vitamínov, minerálov a stopových prvkov.

Budete potrebovať iba 3 ingrediencie. Ľad, mlieko podľa Vášho výberu a jeden z našich 12 koktejlov. Ja som si vybrala vanilkový.

Do mixéru pridajte približne 250ml mlieka, vysypte obsah sáčku koktejlu a nakoniec pridajte ľad. Dajte rozmixovať, aby vznikol hustý milkshake a môžte preliať do pohára. Mňam!

Sociálne médiá

Najobľúbenejšie články

NEWSLETTER

Nepremeškajte exkluzívny prístup k novinkám, súťažiam alebo akciám. Prihláste sa!